Sıkça Sorulan Sorular

\\r\\n  Ürünler Orjinal mi ?

\\r\\n

\\r\\n  

\\r\\n

\\r\\n  Tüm ürünlerimiz 100 ORJINAL,GARANTİLİ ve SERTİFİKALIDIR. Firmamız Ceylan Yazılım Optik A.Ş. sitemizde satılan tüm ürünlerin yetkili satış bayisidir. Aynı zamanda kendi mağazalarında da satmaktadır. Satın aldığınız tüm ürünler  ORJINAL KILIFI,GARANTİ KARTI ve  SİLME BEZİ ile tarafınıza gönderilmektedir.

\\r\\n

\\r\\n  

\\r\\n

\\r\\n  Kargom Ne Zaman Elime Ulaşır ?

\\r\\n

\\r\\n  

\\r\\n

\\r\\n Siparişinizi takip eden maksimum 3 iş günü içerisinde kargonuz tarafınıza gönderilir.Bulunduğunuz lokasyondaki kargo şube durumuna göre kargonuzun elinize ulaşma durumu değişiklik gösterebilir.

\\r\\n

\\r\\n  

\\r\\n

\\r\\n  Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir ?
\\r\\n  Banka Havalesi
\\r\\n Kapıda Ödeme
\\r\\n  Kredi Kartı Peşin ve Taksitli Ödeme

\\r\\n

\\r\\n  Ödemelerimde American Express kartımı kullanabilirmiyim?

\\r\\n

\\r\\n  

\\r\\n

\\r\\n Ödemelerinizi VISA,MasterCard ve Garanti Bankası American Express kartlarını kullanabilirsiniz.Web sitemiz Garanti Bankası American Express kartını destekler.Tüm bonus özellikli kartlara peşin fiyatına 5 taksit seçeneğimiz mevcutt

\\r\\n

\\r\\n  
\\r\\n  Ürünler Orjinal mi ? 
\\r\\n  gozdeyiz.comda satılan ürünlerin tamamı 100 orjinal olup satılan ürünlerin 
Ceylan Yazılım Optik Med. Teks. Tar. San. Tic.A.Ş yetkili bayisidir.Ürünler orjinal ambalajı ve garanti sertifikası ile tarafınıza gönderilmektedir.
\\r\\n
\\r\\n Kargo Ücretli mi ? 
\\r\\n 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 

\\r\\n

\\r\\n  

\\r\\n

\\r\\n Sitenizden Alışveriş Yapmak Güvenli mi ?

\\r\\n

\\r\\n  Ödemeleriniz COMODO PositiveSSL ile güvende.Alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

\\r\\n

\\r\\n
\\r\\n  Fiyatlara KDV dahil mi ?
\\r\\n Sitemizdeki ürünlerin tamamının fiyatına  KDV dahildir.

\\r\\n
\\r\\n  Ekartman Nedir ?
\\r\\n  Ekartman; gözlüğün camının ve iki cam arasında kalan köprünün genişliğini gösteren birimdir, yani gözlüğün  boyutunu ifade eder. Cam genişliği 40 - 62 mm arasında değişirken, köprü uzunluğu 14 - 24 mm arasında  değişiklik gösterir.Bazı gözlük modellerinde tek, bazılarında ise çoklu ekartman bulunmaktadır.Sitemizden verimli olarak alışveriş yapabilmeniz için, beğendiğiniz ürünü deneyip, yüzünüze uygun olan ekartmanı öğrenmeniz yararınıza olacaktır.

\\r\\n

\\r\\n  

\\r\\n

\\r\\n Polarize Cam Nedir ?
\\r\\n Polarize cam; yansımaları ve parlamaları iyi absorbe eden bir film tabakasıdır. Örneğin; polarize cam, güneşli bir günde, beyaz nesnelerden gelen yansımaları veya araba kullanırken, aracın camında oluşan yansımaları camın  ön kısmındaki tek noktada toplayıp geri yansıtır. Böylece bu tür yansımaların, gözü rahatsız etmesini önler.  Polarize camlı gözlükler; özellikle gözleri ışığa hassas olan veya gözlerinden operasyon geçirmiş kişilere  önerilmektedir.

\\r\\n

\\r\\n  

\\r\\n

\\r\\n  Stokta Olmayan Ürünleri Nasıl Satın Alabilirim ?

\\r\\n

\\r\\n  

\\r\\n

\\r\\n  Stoğumuzda kalmayan ürünler ile ilgili tarafımızla irtibata geçerseniz distribütör firmanın stoklarında bulunması halinde en kısa sürede temin edilmekte ve tarafınıza gönderilmektedir.

\\r\\n

\\r\\n  

\\r\\n