Gizlilik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik
 
Aşağıdaki beyan gözdeyiz.com (Ceylan Yazılım Optik Med. Teks. Tar. San. Tic.A.Ş.) ‘nin gizlilik sözleşmesini içermektedir.
 
gozdeyiz.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.
 
gozdeyiz.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece gozdeyiz.com bünyesinde kullanılmaktadır.
 
gozdeyiz.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta ve faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.
 
gozdeyiz.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.
 
Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, gozdeyiz.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla gozdeyiz.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
 
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde gozdeyiz.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin gozdeyiz.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
 
Ayrıca gozdeyiz.com ‘da’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden, kart bilgilerinizin 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.3d security işleme ile de ayrıca ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
 
Sitemiz müşteri hizmetlerine herhangi bir siparişiniz ile ya da sorununuzla ilgili olarak göndereceğiniz e postalarda asla kredi kartı numaralarınızı ve şifrelerinizi yazmayınız.
e postalarda yer alan bilgiler 3.şahıslar tarafından görülebilir.Şirketimiz e postalardan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.
 
Diğer tüm sorularınız için [email protected] adresine mail gönderebilir veya 0-246-2328666 yada 0-850-8408667 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Ceylan Yazılım Optik Med. Teks. Tar. San. Tic.A.Ş